O firmie

Pierwszy sklep stacjonarny Magiczny Zoologiczny otworzyliśmy w grudniu 2014 roku w Łodzi. Aktualnie sklepów jest kilka, a zebrane doświadczenie i wiedza otrzymana od naszych klientów pomogła nam podjąć decyzję o stworzeniu własnej marki karm dla psów i kotów. Najlepsze receptury są dostępne w naszym sklepie internetowym www.psiapolana.pl . Zapraszamy też do naszych sklepów tradycyjnych aby pogadać o Polanie i jak zadowolone są z niej zwierzaki.

 

Skład suchej karmy Psia Polana opieramy na 3 najważniejszych założeniach:

  1. Składniki zwierzęce pochodzą z dobrego źródła i zawsze z tego samego gatunku zwierzęcia. Na przykład jeśli mięso pochodzi z jagnięciny to tłuszcz również. Wiele firm tworzy receptury, w których tłuszcz jest tanim zapychaczem (np źródłem białka zwierzęcego jest kaczka, a tłuszcz dodawany jest wieprzowy - czytajcie etykiety!).
  2. Źródłem węglowodanów są bezpieczne, w pełni hipoalergiczne składniki jak bataty. Nie oszukujmy się - jest to w porównaniu do mięsa zwykły wypełniacz w karmach suchych ale staramy się aby był jak najzdrowszy i najbezpieczniejszy. Dzięki temu zabiegowi mamy dobrej jakości karmę, z dobrym źródłem warzyw i w dobrej cenie. Dla purystów polecamy lekturę na temat diety BARF :)
  3. Suplementacja jest minimalna i ogranicza się w większości receptur Polany do zbawiennych prebiotyków i omega-3 (zwłaszcza w karmach bezrybnych). Jeśli skład karmy jest wysokiej jakości - zawiera wszystko co dobre i potrzebne dla zwierzaka. W tańszych karmach znajdziecie masę sproszkowanych dodatków co wskazuje na niską jakość podstawowych składników.

Będzie nam miło usłyszeć Wasze zdanie na temat naszych karm i receptur - piszcie śmiało !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl