Blog kategorie

Dawno, dawno temu...

0
Dawno, dawno temu...

Dokładnie 5 grudnia 2014 roku otworzyliśmy nasz pierwszy sklep zoologiczny. Czas mijał, lata leciały, a kolejne sklepy się otwierały. Aktualnie są 3 (a u nas to szczęśliwa liczba!), wszystkie w Łodzi i bardzo nie chcielibyśmy na tym poprzestać. Nasłuchaliśmy się klientów, nazbieraliśmy sugestii, przegadaliśmy godziny i odbębniliśmy niezliczone, nieprzespane noce. I trochę jak z Magicznym Zoologicznym, powstała Psia Polana - od nazwy się zaczęło. Wymyślona, zaakceptowana. Zakochaliśmy się i musieliśmy to zrobić. A ponieważ Magiczny Zoologiczny to sklep dla miłośników zwierząt taka jest też Psia Polana: zrodziła się z miłości do zwierząt. I trochę do ekologii. Możemy Wam dać gwarancję, że będziemy się starać z całego serca aby wszystko co robimy było jak najbardziej przyjazne dla naszej planety. Czasami jest trudno, czasami niewykonalne ale upocimy się po pachy aby wszystko działało jak należy. W internecie dopiero startujemy i będziemy bardzo wdzięczni za uwagi, prośby, krytykę i komentarze.

A Psia Polana ? Naturalny skład stawiamy na pierwszym miejscu i właśnie nim chcemy się chwalić. W wersji klasycznej tutaj: https://psiapolana.pl/pl/c/Psia-Polana/4 . Bez zbóż, bez kurczaka, bez tłuszczu z kurczaka. Papierowe worki, a karton z recyklingu. To będzie najprężniej rozwijana przez nas kategoria, a trochę w ramach testów mamy też wersję Eko z ryżem i Superfood z jeszcze większą zawartością mięsa i extra dodatkami.

Tyle na Dzień dobry! Kolejne wpisy nadejdą ale nie obiecujemy kiedy. Pogłaszczcie od nas Pieski i życzymy im Smacznego !!!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl